Acasă București Str. Ion Ghica la intersectia cu strada Doamnei, vedere spre Smardan, anii... BucureștiInterbelic Str. Ion Ghica la intersectia cu strada Doamnei, vedere spre Smardan, anii ’30 De către Interbelica - 31 iulie 2023 141 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Aradul interbelic Primim de la corespondentul nostru din China : Shanghai, 1936 Brașov. 26 iulie 1939. Duminică, 26 Iulie, 1938, în vilegiatură la Sanatoriul Maritim Bellona din Eforie Fetițe Dulci Ca-n București Lasă un răspunsAnulează răspunsul